SCHWARZKOPF PROFESSIONAL OSIS+ AIR WHIP elastinen vaahto parantaa hiusten mallinnettavuutta 200ml

Alkuperäinen hinta oli: 12,25 €.Nykyinen hinta on: 8,55 €.

Varastossa

Kysymyksiä tuotteesta?
Kuvaus

Air Whip on uusi tuote vaahdon muodossa, joka on suunniteltu helpottamaan vaikeasti muotoiltavien, ohuiden ja huokoisten hiusten mallintamista. Tarjoaa kevyen, joustavan pidon (1/4). Lisää volyymia, ravitsee ja vahvistaa hiuksia. Vaahto tarjoaa suojan hiusten vaurioitumiselta muotoiluvälineiden käytön aikana (lämpösuojaus jopa 2-30 ° C asti). Vaahtomuodon kevyt koostumus antaa kosteutetun tunteen hiuksille, kiitos kosteutetun risiiniöljyn, jolla on kosteuttava ja ravitseva vaikutus. Tuote soveltuu kerrostettavaksi, mikä lisää volyymia ja muotoilun kiinnitystä.

  •       Parantaa mallinnettavuutta
  •       Lisää volyymia
  •       Tarjoaa lämpösuojan jopa 2-30 ° C asti
  •          Sillä on kosteuttava ja ravitseva vaikutus
  •          Sopii kerrostettavaksi
  •          Sisältää kosteutettua risiiniöljyä
  •          Tarjoaa joustavan kiinnityksen (1/4)

Käyttöohjeet: Ravista vaahtoa hyvin ennen käyttöä. Aseta annostelija alaspäin ja mittaa sopiva määrä vaahtoa. Levitä kosteisiin hiuksiin ja aloita muotoilu. Jos käytät kihariin hiuksiin, anna kuivua ilmassa tai kuivaa diffuusorilla.

Tulos: Muotoillut, kosteutetut hiukset, täynnä volyymia.

Schwarzkopf Professional on yksi maailman suurimmista kosmetiikkayhtiöistä. Se on läsnä 125 maassa ympäri maailmaa. Brändi tarjoaa laajan valikoiman hiustenhoito-, muotoilu- ja värjäystuotteita. Jokainen löytää kosmetiikkaa, joka on räätälöity hiustensa tarpeisiin. Kampaajat voivat myös varustaa kampaamosalongejaan tuotteilla, jotka ovat välttämättömiä päivittäisessä työssä.

Paino 0,200000 kg (kilogramma)