NIOXIN 3D CARE SYSTEM 4 päänahan hoitoaine paksummille hiuksille 100ml
31,10 €
Varastossa
Nioxin System 4 päänahan hoitoaine on luotu edistyneesti oheneville hiuksille. Sitä tulisi käyttää yhdessä Nioxin System 4 shampoon kanssa.
- Paksummat, täyteläisemmän näköiset hiukset
- Saa hiukset kasvamaan vähitellen paksummiksi
- Säilyttää värin
- Suojaa vaurioilta
- Puhdistaa syvältä päänahkaa
Sisältää 3 ravitsevaa kompleksia: Pro-Color Shield, joka poistaa tehokkaasti talia, rasvahappoja ja epäpuhtauksia samalla suojaten väriä; Bioamp, joka vahvistaa hiuksia ja palauttaa niiden optimaalisen kosteustasapainon; ja Scalp Access Delivery 2.0, joka paksuntaa hiuksia ja suojaa niitä UV-säteilyltä.
Käyttöohje: Ravista ennen käyttöä. Levitä tasaisesti päänahkaan. Älä huuhtele.
Tulos: Vahvemmat, paksummat ja täyteläisemmän näköiset hiukset. Pitkäkestoinen väri.
Suositellaan käytettäväksi yhdessä muiden Nioxin tuotteiden kanssa, jotka on suunniteltu hiustesi tarpeisiin suojamaan niitä ohentumiselta.
Nioxin on tuotesarja, joka estää hiusten ohenemista. Sen perusti Eva Graham, joka itsekin kohtasi tämän ongelman, mikä inspiroi häntä syventämään tietämystään hiusten ja päänahan terveydestä. Vuosikymmenten aikana Nioxin-laboratoriot ovat kehittäneet monimutkaisia hiusten korjaus- ja hoitojärjestelmiä, jotka ovat saaneet lukuisia alan palkintoja ja auttavat asiakkaita ympäri maailmaa.
Paino | 0,155000 kg (kilogramma) |
---|